Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Poeta

Prezentacja serwera

Rekomendowane odpowiedzi

vHacBW6.png

odVbiTA.png

PceCBzG.png

XJdAbOA.png

ECScAUb.pngbG2Mu6V.pngGlouc5i.pngwUuo06p.pnggVgLoQa.pngAsk6rix.pngxXtfAEo.pngmhUcjjw.pngIHjZVYP.pngn8tC2QX.pngpzb2lov.png9X7hJa8.pngKbfAeqV.pngjcD3TWy.pngTdEwtNE.pngnoOLJxM.pngdWKYYLS.pngUAF2OGo.pngWrwlVrM.pnggmdVio5.pngRZ1ExXg.pngPa1SpOc.pngVI0N2Sq.pngesGuIkT.pngAb4Ftux.pngDkoTVyr.pngNmDZxWk.png3FYAt9T.pngxmSa1yx.pngl4C2Drl.pngGKSfRfS.png7BNBufk.pngTBeP7t0.pnghJjEWgW.pngl4MZqQm.pngVr7cEcC.pngGeHcDN5.pngRouxc9B.pngFdWAgUE.pngjEAMpLG.pngKXfYFj4.pngHkANQMd.pngjHKdqBY.pngOEDbMdm.pngvmrlJmY.png6UAsIjL.pngRRgb2qt.png2zHt2qc.pngRC1M7Zy.pngolNI7XZ.pngDm1tHy7.pngsYcY8Sg.png5pagTA5.pngeaRZVzG.png

• Like 12

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiem krótko kawał dobrej prezentacji przedstawiającej prawie wszystko o czym chciałem się dowiedzieć przed startem serwera. Osobiście wracam po długiej przerwie od tej wspaniałej gry. Mam nadzieję że się nie zawiodę i rozgrywka będzie na długie lata bo patrząc na scenę hardów brakuje właśnie takich serwerów 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sztosikkk prezentacja powala na kolana wielki szacun dla grafika serwer tez grubooo!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Świetna prezentacja! Czekam na betę 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Fajnie, że powrócił system referencji w jakiejś formie.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Super to wygląda! Zapowiada się kawał dobrej rozgrywki!

Edytowane przez Istreed

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jak ogarniesz mi L4 to wbijam 😂😂

Kiedy ten start bo nie doczytałem🦌

Poproszę tutaj masę reputację bo będzie kara 👉👌💦91a78d2f28950345b35904d2b9020322.gif.877d94fc72dad0c256485dcc21cc48c4.gif

Dobra widzę kiedy start🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Trzeba tylko czekać na start 🥰

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bedzie grane na pełnej

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda super, ale znalazłem duży minus. Data startu :( 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 godzin temu, WERS0W napisał:

Wygląda super, ale znalazłem duży minus. Data startu 😞

Data startu jest taka, a nie inna z jednego powodu - przez 1.5 tygodnia byłem niezdatny do pracy przez popularnego ostatnio wirusa 😉. Dlatego też start jest później, bo zrobiło mi to sporo problemów z terminami, które mieliśmy już wcześniej dokładnie rozpisane. Początkowo start miał być 12 grudnia.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Poeta napisał:

Data startu jest taka, a nie inna z jednego powodu - przez 1.5 tygodnia byłem niezdatny do pracy przez popularnego ostatnio wirusa 😉. Dlatego też start jest później, bo zrobiło mi to sporo problemów z terminami, które mieliśmy już wcześniej dokładnie rozpisane. Początkowo start miał być 12 grudnia.

Wiadomo, że lepiej zmienić datę startu by wszystko dopasować, niż na siłę startować niedopracowany serwer. Po prostu dla mnie słaby byłby start nawet tydzień wcześniej, bo skończyłem grać na innych serwerach 3 dni temu i teraz czekam na wasz. Mógłbym zacząć grać gdzie indziej w międzyczasie, ale no jak gdzieś gram to wlatuje na 100%, więc dla mnie jedyne co zostaje to jakiś easy dla zabawy. 

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po prezce dobrze się zapowiada 😉

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prezentacja jak i materiały na YouTube budzą potężne chęci do rozpoczęcia rozgrywki.

Osobiście już się nie mogę doczekać aż będę miał możliwość przemierzenia świata Arathar na swoim rumaku.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tak właśnie zapowiadają się legendy ❤️ zajebista zapowiedź, czekam na sam start.

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Również czekam na start. Mam nadzieje ze frekwencja będzie dobra :)

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Zapowiada się zacnie 🙂 szykują się długie wieczory i ciężkie poranki w pracy 😁

• Like 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Prezentacja wygląda obiecująco. Na pewno wpadnę zobaczyć jak to wszystko wypadnie 🙂 Trzymam za was kciuki i powodzenia na starcie!

• Like 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam pytanie odnośnie IS mam nadzieje ze nie bedzie tam pakietów ksiag umiejetnosci aby od razu na start serwera nie byluy skile porobione na g

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

gdzie mozna sie zapisac na beta testy ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, kros7777 napisał:

gdzie mozna sie zapisac na beta testy ?

Jeszcze nie ogłosili naboru

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
26 minut temu, kros7777 napisał:

Mam pytanie odnośnie IS mam nadzieje ze nie bedzie tam pakietów ksiag umiejetnosci aby od razu na start serwera nie byluy skile porobione na g

Wątpie, że administracja pójdzie na coś takiego, żeby dodawać do IS księgi Umiejętności. Bezsens byłby je dropić i straciłyby jakąkolwiek wartość na rynku w m1. Myślę, że akurat o to możemy być spokojni, a wszystko wyjdzie na jaw podczas bety 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, kros7777 napisał:

Nie będzie. Tak samo jak nie będzie kamieni tęczowych. Te będą leciały bardzo rzadko i tylko z jakiegoś ostatniego bossa/legendy czy coś 😄

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi