Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Poeta

System referencji

Rekomendowane odpowiedzi

QBNY2Dy.png

GRcx3Xr.png
BxmFDnm.png
ydJRYYV.png
5INQbOA.png

 

 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Gracz zapraszamy do zapoznania się z systemem referencji!

  • Like 6
  • Dzięki! 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drodzy gracze.
W związku z dodanym przez nas systemem referencji część graczy zaczęło wykorzystywać niezbyt fair zachowanie wobec innych serwerów (na przykład 2 popularne serwery na V), spamując na ich forach reflinkiem w tematach, prywatnych wiadomościach (również masowych) i shoutboxie. 
My jako administracja nie mamy z tym czynem nic wspólnego, a Was również prosimy o zaprzestanie tych czynności. Nie pomagacie, rozsyłając w ten sposób reflinki. Wręcz przynosicie tylko szkodę, bo Arathar jest stawiany w złym świetle.

Właściciele tych serwerów zapewne wiedzą ile pracy jest przed startem serwera i raczej domyślają się, że to nie są ruchy naszej administracji, bo zwyczajnie nie mamy czasu na takie rzeczy. Na obu tych serwerach właścicielami są osoby, które znamy i tym bardziej nie podobają nam się nieczyste działania niektóry osób wobec nich.

Prosimy o rozwagę. Każdy chce mieć garstkę osób, które zarejestrują się z jego reflinka, ale jest granica, której nie powinno się przekraczać, bo następstwem tego efekt jest wręcz odwrotny od zamierzonego.

Administrację tych i innych serwerów, na których wystąpiły takie przypadki, chcielibyśmy przeprosić w imieniu tych pojedynczych jednostek.

Pozdrawiamy.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...